Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
tel. 781 810 247 | 22 250 50 46
e-mail: info@szkolenia-lindab.pl

Seminarium szkoleniowe dla projektantów - Wieruchów

Pozostałe szkolenia >>
Firma Lindab Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić projektantów instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na praktyczne szkolenie, podczas którego poznają szeroki zakres profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions, ułatwiających codzienną pracę i tworzenie zaawansowanych projektów.


Seminarium szkoleniowe przeznaczone jest dla osób z dobrą znajomością programu AutoCAD, najlepiej modelowania w 3D. Nie jest wymagana znajomość programu CADvent. Na szkolenie każdy uczestnik musi przynieść laptopa z działającymi programami AutoCAD (2013-2022) oraz CADvent. Program CADvent (15-dniową, darmową licencję) można pobrać tutaj.NAJBLIŻSZY TERMIN SZKOLENIA: III KWARTAŁ 2022

Seminaria szkoleniowe dla projektantów to szkolenia skierowane do praktyków z biur projektowych odpowiedzialnych za tworzenie właściwego klimatu w nowoczesnych budynkach. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i rewolucyjnymi technologiami przyszłości dla branży HVAC z oferty Lindab, ich konstrukcją i zastosowaniem oraz otrzymają praktyczne porady od ekspertów i inżynierów Lindab. Ponadto, mają możliwość poznania szerokiego zakresu profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions. Maksimum wiedzy merytorycznej i przełomowe technologie przyszłości tylko na szkoleniu dla projektantów.

KOSZT SZKOLENIA:

- 100 PLN brutto.

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu poniższego formularza w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm. Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i wysłać. Przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem jak najszybciej, aby ustalić szczegóły. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 20 osób. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe i obiad dla uczestników.

Szkolenia odbywają się w głównej siedzibie firmy:
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki

PLAN SZKOLENIA

Rejestracja 8.30 - 9.00
Prezentacja ogólna firmy i produktów Lindab ICS

CADvent
Wykonywanie projektu instalacji wentylacyjnej w 3D. Rysowanie, dobór urządzeń, obliczenia, dokumentacja techniczna projektu.

WYMAGANIA: Komputer + AutoCAD (2013-2022) pełna wersja. Zainstalowany program CADvent.
9.00 - 12.00

 
Przerwa na lunch 12.00 - 12.30
LindQST
Dobór urządzeń Lindab. Symulacja pracy urządzeń w pomieszczeniu, generowanie raportów, współpraca z CADvent oraz Revit.

Revit PlugIn
Rysowanie instalacji produktami Lindab. Dobór oraz wstawianie urządzeń Lindab ICS.

Dobór tłumików w LindQST
Informacje techniczne nt. tłumików Lindab ICS.
 
12.30 - 14.45
Przerwa na kawę 14.45 - 15.00
Prezentacja działania urządzenia do pomiaru szczelności instalacji wentylacyjnej - LTEST
Porównanie instalacji w klasach szczelności A vs D. Generowanie raportów.
15.00 - 15.30
Podsumowanie i rozdanie certyfikatów 15.30 - 16.00