Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
tel. 781 810 247 | 22 250 50 46
e-mail: info@szkolenia-lindab.pl

Seminarium szkoleniowe dla projektantów - Wieruchów - stacjonarne

Pozostałe szkolenia >>
Firma Lindab Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić projektantów instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na praktyczne szkolenie, podczas którego poznają szeroki zakres profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions, ułatwiających codzienną pracę i tworzenie zaawansowanych projektów. Szkolenie odbędzie się w formule hybrydowej - stacjonarnie w siedzibie Lindab w Wieruchowie oraz on-line przez aplikację MS Teams.


Seminarium szkoleniowe przeznaczone jest dla osób z zakupioną licencją programu CADVent. Na szkolenie każdy uczestnik musi przynieść laptopa z działającymi programami AutoCAD (2013-2022) oraz CADvent.NAJBLIŻSZY TERMIN SZKOLENIA: 8 WRZEŚNIA 2022 ROKU

Seminaria szkoleniowe dla projektantów to szkolenia skierowane do praktyków z biur projektowych odpowiedzialnych za tworzenie właściwego klimatu w nowoczesnych budynkach. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i rewolucyjnymi technologiami przyszłości dla branży HVAC z oferty Lindab, ich konstrukcją i zastosowaniem oraz otrzymają praktyczne porady od ekspertów i inżynierów Lindab. Ponadto, mają możliwość poznania szerokiego zakresu profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions. Maksimum wiedzy merytorycznej i przełomowe technologie przyszłości tylko na szkoleniu dla projektantów.

KOSZT SZKOLENIA:

- 50 PLN brutto.

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu poniższego formularza w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm. Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ?

Poniżej znaduje się formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i wysłać. Przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem jak najszybciej, aby ustalić szczegóły. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 10 osób stacjonarnie i do 10 osób w aplikacji Teams. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe i obiad dla uczestników stacjonarnych szkolenia.

Szkolenia odbywają się w głównej siedzibie firmy:
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki


Miejsca parkingowe dla uczestników znajdują się na terenie firmy.

PLAN SZKOLENIA

Rejestracja 8.30 - 9.00
CADvent
Przygotowanie ustawień programu do prawidłowego rysowania instalacji. Ustawienie nazw warstw / kolorów warstw / jednostki / rodzajów systemu / podręcznego menu.

WYMAGANIA: Komputer + AutoCAD (2013-2022) pełna wersja. Zainstalowany program CADvent.
9.00 - 11.00

 
Przerwa na kawę 11.00 - 11.15
CADvent
Wykonywanie projektu instalacji. Rysowanie, dobór urządzeń, dokumentacja techniczna, wstawianie central AHU, dobór tłumików.
11.15 - 13:00
Przerwa na lunch 13.00 - 13.30
lindQST
Prezentacja platformy online. Dobór i symulacja pracy urządzeń Lindab.
13.30 - 15.00
Podsumowanie i rozdanie certyfikatów 15.00