Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
tel. 781 810 247 | 22 250 50 46
e-mail: info@szkolenia-lindab.pl

Praktyczny montaż systemów wentylacyjnych Lindab i central SALDA

Pozostałe szkolenia >>
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniem zdecydowaliśmy się ponowić cykl szkoleń dotyczący praktycznego i prawidłowego montażu systemów central wentylacyjnych. Przedstawiamy na nim zgodne z oficjalnymi instrukcjami zasady montażu systemów wentylacyjnych, a także najnowsze produkty SALDA dostępne w naszej ofercie, materiały montażowe oraz liczne praktyczne porady.

NAJBLIŻSZY TERMIN SZKOLENIA: III KWARTAŁ 2022

Ukończenie szkolenia jest potwierdzane imiennym certyfikatem "CERTYFIKOWANY INSTALATOR LINDAB"

Praktyczny montaż systemów wentylacyjnych Lindab i central SALDA jest szkoleniem teoretyczno-praktycznym dedykowanym dla wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć wiedzę teoretyczną o praktyczne umiejętności niezbędne podczas montażu systemów wentylacyjnych.
To szczegóły stanowią o tym, czy złożony system będzie działał bez zarzutu. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną metody pomiaru szczelności, łączenia poszczególnych elementów systemu w integralną całość. Dodatkowo uczestnicy otrzymają kompendium wiedzy wraz z praktycznymi poradami dotyczącymi zastosowania, konserwacji oraz możliwości konfiguracji sterownika do centrali.
 
Zobacz jak wygląda szkolenie - film promocyjny

KOSZT SZKOLENIA:

- 50 PLN brutto.

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu poniższego formularza w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm. Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i wysłać. Na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia. Przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem jak najszybciej, aby ustalić szczegóły. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 20 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe i obiad dla uczestników.

Szkolenia odbywają się w głównej siedzibie firmy:
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki

 

PLAN SZKOLENIA

Prezentacja ogólna firmy 09:00 - 09:10
Przedstawienie najnowocześniejszych rozwiązań firmy SALDA - część 1
Przedstawienie nowości w ofercie central, wentylatorów i nagrzewnic
09:10 - 10:00
Przerwa na kawę 10:00 - 10:10
Przedstawienie najnowocześniejszych rozwiązań firmy SALDA - część 2
Prezentacja wysokosprawnych wymienników przeciwprądowych i obrotowych oraz elektroniki sterującej
10:10 - 11:30
Prezentacja systemów wentylacyjnych Lindab
Rury, kształtki, osprzęt, elementy dystrybucji powietrza
11:30 - 12.30
Przerwa na lunch 12.30 - 13:00
Montaż systemów i central wentylacyjnych - szkolenie praktyczne
Montaż uszczelkowych i bezuszczelkowych systemów Lindab, zasady dobierania urządzeń Salda, materiały montażowe, porady praktyczne
13:00 - 16:00
Zakończenie szkolenia
Pytania do prowadzącego oraz rozdanie imiennych certyfikatów
16.00